Pro koho jsou umělé květiny?

Umělé rostliny jsou vlastně skoro pro každého. Jsou však místa, kde se díky svým vlastnostem extrémně hodí. Využívají v divadlech, barech a klubech ale i v hotelích a obchodech. Také se využívají v domácnostech. Čtěte dál a dozvíte se, ve kterých interiérech se nejčastěji používají umělé květiny a dekorace.

Domácnosti

Umělé květiny se využívají i v interiérech domů a bytů. Češi jsou velice kreativní a díky umělým květinám dokáží vykouzlit nádherné interiéry. Navíc lze kombinovat různé větvičky a díky tomu vytvořit opravdu originální květinová aranžmá.

 Umělá rostlina v domácnosti

Ilustrace využití umělých květin v domácnosti. Na obrázku je konkrétně produkt: „Dracena zeleno-červená, 120 cm“.

Příklady využívaných rostlin:

Restaurace a kavárny

Design interiéru restaurací a kaváren, je často doplňován výzdobou z umělých květin. Interiér podniků díky tomu působí příjemně a útulně.

Dekorace v restauraci

Využití umělého stromu jako dekorace v restauraci. Konkrétně se jedná o produkt: „Bonsai palma, 180 cm“.

Příklady využívaných rostlin:

Kanceláře

Pro zpříjemnění prostředí a zvýšení kreativity se v kancelářích mimo jiných dekorací využívají i umělé květiny.

Ilustrace vybavení kanceláře

Využití umělých rostlin, jako dekorace kancelářských prostor.

Příklady využívaných rostlin:

Hotely a penziony

V interiérech hotelů a penzionů se často jako dekorace využívají umělé rostliny. Jsou jednoduché na údržbu a nevyžadují další náklady.

Dekorace penzionu 

Využití umělých květin jako dekorace v penzionu. Konkrétně „Pampeliška, 107 cm“.

Příklady využívaných rostlin:

Wellness

Umělé květiny se využívají i ve wellness zařízeních a saunách. Dekorace krásně dotváří uvolňující atmosféru. Kromě umělých květin se ve wellness zařízení jako dekorace používají i různé sošky, například Buddhy, kterou také naleznete v našem e-shopu.

 Dekorace wellness

Možnost využití umělých rostlin jako dekorace ve wellness zařízení.

Příklady využívaných rostlin:

Realitní kanceláře – home staging

Realitní makléři při prodeji nemovitostí dělají tzv. home staging, který se využívá k zatraktivnění prodávané nemovitosti. Ty jsou z pravidla holé a proto je dobré je vyplnit jednoduchým nábytkem a dekoracemi. Mezi používané dekorace patří i umělé rostliny. Jednoduše se totiž převážejí, aranžují a po celý rok vypadají stejně.

Příklad home staging

Využití umělých květin při home stagingu. Konkrétně „Hledík bílý, 65 cm“.

Příklady využívaných rostlin:

Bary a noční kluby

V barech a nočních klubech zpravidla nebývá přirozené světlo, které rostliny potřebují. Takže se v těchto prostorách využívají umělé květiny. Ty navíc mohou být speciální, ať už tím, že mají na sobě UV reaktivní vrstvu, nebo je do nich zakomponováno LED osvětlení. To dodává barům, klubům a diskotékám tu pravou atmosféru.

Dekorace v baru

Využití speciálních umělých rostlin jako dekorace v baru. Konkrétně „LED větvičky s bílými LED diodami“.

Příklady využívaných rostlin:

Obchodní centra

Obchodní centra využívají jako dekoraci umělé květiny, ať už z důvodu nedostatku přirozeného světla, nenáročné údržbě či kvůli sezónním dekoracím. Není nic jednoduššího než umělou palmu vyměnit za umělý vánoční stromek.

 Dekorace v obchodním centru

Dekorace v obchodním centru. Konkrétně se jedná o produkt „Tmavě zeleno-hnědá tráva, 183 cm“.

Příklady využívaných rostlin:

Prodejny a salony

Stejně jako výše zmiňované nákupní centra i v prodejny a kosmetické salony využívají dekorace interiéru v podobě umělých rostlin.

Dekorace prodejny

Květinové aranžmá jako dekorace prodejny. V tomto případě byly použity květiny: „Větvička dállie, oranžová“, „Eukalypt větvička, oranžová“ a „Větvička rozmarýn (EVA), zelená“.

Příklady využívaných rostlin:

Svatební agentury

Na svatbě je mimo jiné důležitá i výzdoba. Svatební agentury a svatební koordinátorky využívají různé dekorace aby vytvořili to správné prostředí pro svatbu. Mezi svatební dekorace se řadí i umělé rostliny a girlandy.

Svatební dekorace

Využití umělých rostlin jako svatební dekorace. Konkrétně je na obrázku použita „Girlanda z trávy, fialová“.

Příklady využívaných rostlin:

Televizní studia, divadla a filmové ateliéry

Divadla, televizní studia a filmové ateliéry využívají umělé květiny, jelikož se dobře skladují, jsou vždy připravené a po celý rok vypadají stejně. Díky nim tak dokáží filmaři a divadelníci vytvořit dokonalou scénu, která nepotřebuje údržbu a jde kdykoliv použít znova. V divadle tak zvládnou během pár minut z vánoční scény vytvořit obraz pláže.

 Dekorace v divadle

Využití umělých rostlin jako dekorace v divadle. Na obrázku je konkrétně: „Větvička magnolie, fialová“, „Sukulent koule (EVA), růžový“ a „Dekorativní socha z přírodního dřeva“.

Příklady využívaných rostlin:

Mrkněte na náš e-shop, kde najdete spousty umělých květin, dekorace a příslušenství, díky kterému vytvoříte originální výzdobu. Naše rostliny jsou umělé ale vypadají jako živé. Na vlastní oči si je můžete prohlédnout a osahat v našem brněnském showroomu.